» Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ Praca w Polskim Holdingu Medycznym PHM

Specjalista ds. Rozliczeń z NFZ

Miejsce: Wrocław

Opis stanowiska:
• nadzorowanie i weryfikowanie wszelkie wymagań do rozliczenia kontaktu z NFZ
• rozliczanie świadczeń medycznych w ramach podpisanych umów
• obsługa portalu Świadczeniodawcy na stronie NFZ
• przygotowywanie wniosków do rozliczeń i rozliczanie indywidualne pacjentów

Wymagania:
• znajomość systemu rozliczeń NFZ
• minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• mile widziane doświadczenie w przygotowaniu wniosków do NFZ do indywidualnych rozliczeń
• mile widziane wykształcenie medyczne
• dobra znajomość MS Word i MS Excel
• doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji medycznej dla celów rozliczeń

Oferujemy:
• współpracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole
• możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
• miła atmosfera pracy
• pracę w oparciu o umowę o pracę

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI, PRZESŁANYCH OFERT NIE ZWRACAMY. W OFERCIE NALEŻY UMIEŚCIĆ KLAUZULĘ: „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA 29 SIERPNIA 1997R. O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH).